הלוואות בערבות מדינה


המומחים מטעם משרד אמיר כרמי רואי חשבון יעזרו לך להקפיץ את העסק לשלב הבא בעזרת הלוואות בערבות המדינה או הלוואות קרנות אחרות חוץ בנקאיות.

 
ראשית, נחשוף בפניך פתרונות באשראי שוטף שאולי לא הכרת ונסביר לך מה לעשות על מנת לגייס אותם. שנית, נבנה עבורך תכנית מסודרת לפיתוח והרחבת העסק ונמלא יחד אתך את הפרטים הנדרשים לקבלת ההלוואה - ונוסף על כך -  נסייע לך לנצל את ההזדמנות הקיימת כדי לייצר יתרון מול המתחרים ולקבל את ההלוואות המשתלמות ביותר.


אנו נלווה אותך מהרגע הראשון ונתאים עבורך תכנית ייעוץ כלכלית בהתאם להיקף הפעילות והתכנית העסקית. 
בתוך כך, נציגינו ידאגו למצוא עבורך פתרון מימון אופטימלי ויגדילו את הסיכוי שתקבל את ההלוואה המבוקשת.

 

הליווי שלנו שווה לך כסף


באופן עקרוני, הקרן להלוואות בערבות המדינה פועלת מכוח הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים ומטרתה לסייע לפיתוח עסקים בביטחונות נמוכים משמעותית מהנדרש במערכת הבנקאית. מבחינתך, השאיפה היא לקבל את ההלוואה כמה שיותר מהר ובריבית המשתלמת ביותר – וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. 
שירותי ראיית החשבון במשרד אמיר כרמי רואי חשבון כוללים ליווי אישי וצמוד מרגע הגשת הבקשה ועד קבלת הכספים.

 
בעזרת השירות שלנו באפשרותך לקבל הלוואות עד גובה של 500 אלף ש"ח או 8% מהמחזור לצרכים מגוונים כגון השקעות, הרחבת הפעילות העסקית, ייבוא, השלמת פערי תזרים מזומנים, כיסוי אשראי קודם ועוד - בלי לערב את הבנק שלך.
שירותי הייעוץ הפיננסי מטעמנו מתאימים לבעלי חשבונות בנק שאינם מעוקלים או מוגבלים – והם יבטיחו עבורך תנאי ריבית מעולים.

 

מדוע לבקש הלוואה בליווי רואה חשבון?


רואי חשבון שמבינים את הצרכים שלך יסייעו לך לקבל אשראי נוסף ללא תלות באשראי הנוכחי שמקצה הבנק - ובכפוף לצרכים שלך אף לדחות את תשלומי הקרן למשך חצי שנה. 
במקביל, נבדוק עבורך האם משתלם לפרוס את החזר ההלוואות לעד-60 תשלומים ונציג בפניך את השיקולים השונים שיעזרו לך לקבל החלטה מושכלת. 
מטרתנו היא לבנות אתך את התכנית הנכונה, שתעצים את החוזק של הארגון שלך ותגדיל את סיכוייך לזכות בהלוואות בערבות מדינה בקלות. כעת רק נותר לך לחייג 02-650-2919 - ונוכל לחסוך עבורך זמן וכסף.